המשטרה חוקרת חשד לאלימות נגד פעוטה בת 3 בגן ויצ”ו בקריית מוצקין. סייעת לשעבר: “זו הסיבה שעזבתי. התרעתי על הסייעת שמפעילה אלימות, הפיקוח יודע ולא עשו דבר”

רונית עזרן, אמא לילדה בת 3 המתחנכת בויצ"ו קריית מוצקין חזרה עם ביתה הביתה ביום חמישי האחרון והבחינה בחבלות ברגלה של הבת ובעיקר סימן על פניה. האם סיפרה אתמול את מה שגילתה לתוכנית "הכל כלול" ברשת: "כשהגעתי להוציא את הילדה מהגן, ביום חמישי האחרון, סיפרו לי בגן שהיא נפצעה ברגל. ראיתי שיש לה עוד סימן על הפנים. שאלתי את אחת המטפלות מה זה, היא אמרה שהיא לא שמה לב. כשעלינו לרכב, שאלתי את הילדה והיא אמרה שהמטפלת צבטה אותה בפנים. הייתי בהלם, ולקחתי את הילדה בחזרה לגן. ואז- המטפלת המובילה שאלה מה קרה. ואז הילדה חזרה בפניה, מה קרה ושחזרה מה עשו לה. כשהגעתי הביתה, התקשרתי למטפלת שעבדה 14 שנה במעון שם ועזבה. היא סיפרה לי שהיא התלוננה לא פעם, על כך שהמטפלת משתמשת בידיים על ילדים, היא דיווחה אפילו למפקחת ולא עשו כלום".  

רונית הקליטה את השיחה עם אותה מטפלת ותיקה שעבדה בויצ”ו קריית מוצקין ובשיחה נשמעת המטפלת לשעבר מספרת: “זה לא משהו חדש. זו אחת הסיבות שעזבתי. כולם יודעים, כל הבנות יודעות והמפקחת יודעת. כולם יודעים, וזה לא פעם ראשונה שההורים ראו סימנים על ילדים”.

האמא רונית עזרן: “החלטתי לגשת למשטרה והגשתי תלונה במשטרה. אני לא מאמינה שזה קרה בויצ”ו שאמור להיות שם נהלים וחוקים”.

תגובת ויצ”ו: “מבירור מעמיק שנעשה, בכתבה ששודרה אתמול בתכנית ‘הכל כלול’, הוצגה לצערינו תמונה לא מדויקת שאינה משקפת את המציאות. מערכת התכנית קיבלה את כל המידע וההוכחות לכך.

יחד עם זאת נדגיש שכל דיווח זוכה ויזכה לטיפול מיידי ואחראי, בהתאם לנהלים וכפוף לחוק. 
באופן גורף אנחנו מפעילים מדיניות מחמירה כלפי כל התנהגות שאינה הולמת ושום אמצעי לא יחסך, כדי להמשיך ולהבטיח את הטיפול הטוב והבטוח ביותר לפעוטות”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות