בזמן שתושבי חיפה סובלים ממצוקת חניות ומקבלים דוחו”ת, האם בכירי עיריית חיפה “סידרו” לעצמם חניה נוחה ברחבת העירייה

בזמן שתושבי חיפה מחפשים לאורך היום מקום לחנות בו, ומקבלים דוחות בכל העיר - כולל ליד בתי החולים, האיצטדיון ואפילו בשכונות - בכירי עיריית חיפה "סידרו" לעצמם לאחרונה חניה מיוחדת, כדי שהם לא יטרחו לחפש חניות. להם, מסתבר, מותר לחנות על המדרכה מול העירייה. מחר תפרסם עיריית חיפה והעומדת בראשה, עינת קליש רותם, את מדיניות אכיפת החניות בעיר. ראש העיר, קליש רותם, הודתה אמש בישיבת מועצת העיר כי העיר חיפה סובלת ממצוקה בחניות שרק תלך ותחריף. עם זאת, קליש רותם לא הזכירה שביקשה וקיבלה תוספת תקציב לתגבור האכיפה והעסקת פקחים נוספים.  

רק השבוע ב”ניוזים צפון” דיווחנו על תושבים וחולים ברמב”ם המדווחים על אכיפה מוגברת בסביבת בית החולים, כשמשפחות של מאושפזים ומטופלים מקבלים וחות כבדים מפקחים שלדבריהם ממש “אורבים” מסביב לרחובות בית החולים – שיש בו מצוקה גדולה של חניה.

אלא שמסתבר שבעוד אין פתרונות לחניות עבור התושבים והאכיפה מתוגברת, בכירי העירייה מצאו לעצמם פיתרון שאין שני לו – כפי שניתן לראות בתמונה – העירייה אישרה לרכבי עובדים בכירים, ככל הנראה, לחנות למעשה ברחבת העירייה שזו מדרכה לכל דבר.

שווים יותר ושווים פחות?

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות