פארק נשר-קק”ל ייסגר למבקרים לצורך עבודות יערנות

בין התאריך 16-1 ביולי ייסגר פארק נשר-קק"ל למבקרים לצורך ביצוע עבודות של קק"ל ועיריית נשר למניעת שריפות

עיריית נשר וקק"ל מבצעות בימים אלה עבודות יערנות הכוללות טיפול בעצים יבשים למניעת שריפות בפארק נשר-קק"ל, וזאת למען רווחתם ובטיחותם של המבקרים והמטיילים. עיריית נשר מודיעה, כי לצורך ביצוע העבודות ייסגר פארק נשר-קק"ל, למבקרים ומטיילים (לרבות "הגשרים התלויים") החל מיום שני, כ"ח בסיוון תשע"ט, 1.7.2019, בשעה 7:00 בבוקר, ועד ליום שלישי, י"ג בתמוז תשע"ט, 16.7.2019, כולל.

זאת, למעט בסופי השבוע ימים שישי-שבת (בתאריכים: 5-6 ביולי ו 12-13 ביולי) שכן אז תתאפשר כניסה לפארק ולגשרים.

פארק קק”ל בנשר, השוכן בפאתי העיר, על מורדותיו הצפון-מזרחיים של הכרמל, משתרע על שטח של 275 דונם, ומהווה לאורך כל השנה מוקד משיכה למטיילים רבים. במרכזו של הפארק שהקימה עיריית נשר בהשתתפות קק”ל, זורם לו נחל קטיע – אחד מיובליו של נחל נשר.

האטרקציה המרכזית בפארק היא: שני הגשרים התלויים, שאורכם כ-80 מטרים, והנמתחים להם באמצעות כבלי פלדה מעל לוואדי המרהיב. הפארק מתוחזק כהלכה על ידי עיריית נשר. מדי שנה משקיעה העירייה מאות אלפי שקלים בתחזוקת הגשרים ובניקיון הפארק וכל זאת לרווחת הציבור.

 

צילום: רז חודק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close