טקסי סיום במוסדות החינוך בקרית אתא

טקסי סיום חגיגיים נערכו השבוע ובשבוע שעבר בבתי הספר התיכוניים, בחטיבות ובבתי הספר היסודיים בעיר. הטקסים נערכו במעמד ראש העירייה, יעקב פרץ, חברי מועצת העיר, נציגי בתי הספר וההנהלה, נציגי ועד ההורים, נציגי משרד החינוך, הורים ותלמידים. הטקסים כללו הופעות של שירה, ניגון וריקוד של התלמידים, ברכות ונאומים וחלוקת פרסי הצטיינות לתלמידים המצטיינים.

ראש העירייה, יעקב פרץ איחל הצלחה לתלמידים: "השקעות של עשרות מיליוני שקלים מופנות מדי שנה למערכת החינוך, כדי שלתלמידים יעמדו כל הכלים החינוכיים המיטביים בכדי לממש את הפוטנציאל הגלום בהם ויביאו להצלחתם.

הצלחה זו לא הייתה מתאפשרת אלמלא מעורבות ההורים וועד ההורים, החוברים אל סך הרצונות להעניק לתלמידים את החינוך הטוב ביותר ואשר הופכים את העשייה החינוכית בקרית אתא לשותפות קהילתית אמתית.

כיום, לאחר שנים של השקעה ועשייה , אנו יכולים להתגאות במערכת החינוך שלנו הנחשבת לטובה ביותר מסוגה באזור וכאחת ממערכות החינוך הטובות בארץ".

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות