נוער נשר פותח את הקיץ ומתחבר לרשת

בני ובנות הנוער בנשר יצאו לחופשת הקיץ שתכלול שלל פעילויות לנוער. "סיירת ההורים" תתגבר את פעילותה בפארקים ובגנים הציבוריים

עיריית נשר דואגת לבני הנוער גם בקיץ: במסגרת פעילויות הקיץ בנשר יתקיימו אירועים מיוחדים לבני הנוער תושבי העיר, בוגרי כיתות ז'-י"ב.

את אירועי הקיץ בנשר, מפיקים מועצת התלמידים והנוער העירונית ויחידת הנוער העירונית של עיריית נשר, בניהולו של אור מורדו. "סיירת ההורים של נשר" בסיוע המוקד והפיקוח העירוני יתגברו במהלך הקיץ את פעילותם בפארקים ובגנים הציבוריים.

נוער נשר יפתחו את הקיץ במסיבות לוהטות:

מסיבת פתיחת הקיץ – עם DJ עידו שוהם וליאב שלום, תתקיים בתאריך: 08.07 בין השעות 20:00 – 00:00 בבריכת “גרייט שייפ” נשר. מחיר כניסה: 20 שקלים.

מתחם פתוח “זולה” – לשעות הלילה עם קיוסק פתוח, מחצלות ומשחקים, יתקיים במתחם חטיבות הביניים, בין השעות 1:00-21:00, במספר מועדים:

02.07 – פותחים את המתחם עם כיתת אומן של מלך זילברשלג ונבו עמרני,  16.07 – ערב עם אשלי בקשי, 23.07 – ערב משחקים, 06.08- ערב עם רועי קורנבלום, 13.08 – ערב עם שירלי לוי: בין השעות 20:30 – 00:00. הכניסה: חופשית.

כנס מתגייסים ושנת שירות עם מופע סטנדאפ של יונתן ברק, לבוגרי י”ב בלבד, ייערך ב-1.7 בשעה 20:00 באשכול הפיס נשר.

מסיבת רייב – עם DJ גדי דהן ועומרי מרדכי, תתקיים בתאריך: 18.08 בין השעות 20:00 – 24:00, במתחם “תחנה 4.5”. מחיר כניסה: 20 שקלים.

פעילות סיירת הורים בנשר תתוגבר: מדריכי על”ם, מדריכי מוגנות וסיירת ההורים יסיירו בפארקים, בגנים וברחבי העיר במהלך הקיץ – במקביל לפעילות של הפיקוח והמוקד העירוני 106.

מנהל יחידת הנוער העירונית בנשר, אור מורדו, ציין: “אנחנו מאחלים לכל בנות ובני הנוער בנשר חופשה בטוחה ומהנה ומזמינים את כולם לצפות באמנים האהובים עליהם במחיר מוזל ולקחת חלק בפעילויות יחידת הנוער ומועצת הנוער”.

ראש העירייה, רועי לוי מסר: “אנו ממשיכים להתחבר לצעירים, ולהשקיע בבני הנוער שלנו, דור העתיד של העיר, גם בחודשי הקיץ החמים, לספק להם תוכן ומגוון חוויות ובכך גם לסייע להתמודדות של ההורים עם האתגר שנקרא: ‘החופש הגדול’. בני הנוער מוזמנים ולקחת חלק בשלל האירועים שתכננו עבורם וליהנות ובגדול”.

כרטיסים ניתן לרכוש בכניסה. כל האירועים והפעילויות לבוגרי כיתות ז’-י”ב בלבד

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close