קהילת הלהט”ב בנשר מוזמנת לשיח עם ראש העירייה

חודש יוני מסמל את חודש הגאווה. גם בעיריית נשר לא נשארו אדישים וכבר השנה פועלים ליצירת שיווין ושיח מכבד. בחודש שעבר נצבעו שני ספסלים ליד בית הספר היסודי "רבין" בצבעי הגאווה עם הכיתוב: "כולנו שווים, כולנו שונים", כחלק מהשיח שמוביל ראש העירייה, רועי לוי, "כבוד הדדי, רעות ואחווה האחד לשנייה יאחדו את הקהילה שלנו בנשר". בנוסף, פנו בעיריית נשר  למשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים בבקשה לקבלת תקן לעו"ס לקהילת הלהט"ב, "כולי תקווה שיאושר התקן ונוכל לתת מענה גם בתחום הרווחה".

בקריית החינוך התחילו בשנה זו פעילויות עם ארגון חוש”ן וארגון איג”י בהרצאות וסדנאות לצוות החינוכי ולתלמידי בית הספר, גם בשנה הלימודים הבאה צפויה הפעילות תתקיים.

ראש עיריית נשר, רועי לוי, פנה בפייסבוק לתושבים והזמין למפגש, שיח פתוח, את חברי קהילת הלהט”ב: “אשמח לשמוע ולהבין מה הם הצרכים ומה הדברים שיעזרו לכם”.

כל המעוניין להגיע למפגש עם ראש עיריית נשר מוזמן לשלוח דוא”ל עם שם, טלפון וכתובת דוא”ל ל- l.h@nesher.muni.il עד יום רביעי, 19.6.19

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות