סיוע עצמי ראשוני מוקם בנשר

עיריית נשר בשיתוף עם פיקוד העורף ורשת המתנ"סים נשר, מקימה בימים אלה את צוות הסע"ר (סיוע עצמי ראשוני) שיהיה חלק ממערך החירום של העיר.

הצוות מורכב ממתנדבים, שעוברים בימים אלה הכשרות תיאורטיות ומעשיות בחילוץ והצלה ובמתן עזרה ראשונה. במסגרת קורס בן 3 מפגשים יוכשרו המתנדבים להעניק סיוע במצבי חירום ולהוות את כוח הסיוע הראשוני עד להגעת כוחות ההצלה המקצועיים של פיקוד העורף, המשטרה, מד"א וכב"א.

בתוך כך, במסגרת מוכנות העירייה לחירום, נכנס השבוע לתפקידו בעירייה, יאיר יגר, ממונה ביטחון והיערכות לחירום.

מ”מ וסגן ראש העירייה, ישי איבגי מסר: “עיריית נשר מייחסת חשיבות רבה להיערכות לשעת חירום. לכן, קלטנו בימים אלה לשורותינו ממונה חדש על תחום הביטחון והיערכות לחירום. העירייה פועלת בתיאום ובשיתוף עם פיקוד העורף וגורמי ההצלה השונים על מנת להיערך ולהיות מוכנים לכל תרחיש אפשרי. אני מודה לכל התושבים היקרים שהגיעו, בהתנדבות מלאה, לפעול למען העיר באירועי החירום ומאחל להם הצלחה רבה בקורס”.

צילום: עיריית נשר

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות