מאות נהגים נבדקו, עשרות רישיונות נפסלו ועשרות כלי רכב הושבתו. כל זאת במבצע מיוחד בכל אזור חיפה והסביבה נגד נוהגים בשכרות

במסגרת המאבק חסר הפשרות של משטרת ישראל בנגע תאונות הדרכים, ערכו שוטרי התנועה במהלך סוף השבוע, אכיפה ממוקדת ומוגברת בתחומי מחוז חוף, נגד עבירות המסכנות את בטחון משתמשי הדרך ואלה המוגדרות בריונות כביש, למען שלום הציבור .
בתוך כך, עשרות שוטרי תנועה פעלו באופן גלוי וסמוי במהלך סוף השבוע, תוך הפעלת מכשור וסמכויות אכיפה המאפשרות "להוריד מהכביש" נהגים המסכנים את כלל משתמשי הדרך ואלה המזלזלים בחוק ונוהגים בבריונות כאשר נרשמו מעל 500 דוחות בגין עבירות תנועה שונות.

כאמור, במסגרת מיקוד האכיפה בתחום הנהיגה המסוכנת בגילופין, נבדקו בנשיפון 661 נהגים ונרשמו  17 זימונים לדין בגין נהיגה בשכרות ועוד חמישה נהגים בגין עבירות תנועה חמורות נוספות, לצד השבתת 24 כלי רכב ופסילת רישיונות נהיגה בכפוף לשימוע של 22 נהגים.
משטרת ישראל תמשיך באכיפה מוגברת וחסרת פשרות כנגד נהגים המסכנים את שלום הציבור ובטחונו באופן נהיגתם ותפעיל את כלל הסמכויות בחוק על מנת למצות עמם את הדין עד תום.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות