אוטובוס הסעות עליו 30 ילדים סטה מהכביש בצומת ניר עציון כביש 4. הנהג הלכוד והילדים חולצו

בשעה 07.15 התקבל דיווח על אוטובוס שהסיע ילדים שסטה לשול הכביש בכביש 4, דרומית לצומת ניר עציון. למקום הוזעקו צוותי כיבוי אש ומד"א רבים. במקום דווח על כך שבעוד הילדים הצליחו ברובם לצאת מהאוטובוס,  הנהג נותר לכוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו מהמקום על כ- 30 ילדים בגילאי 6-8 שיצאו מהאוטובוס ומתהלכים במקום. עדכון בהמשך במידת הצורך. חובשים ופראמדיקים של מד"א שבדקו את כלל הילדים מעניקים טיפול רפואי לכ-5 ילדים במצב קל בהכרה מלאה שסובלים מחבלות קלות ומשיפשופים. נהג האוטובוס שנלכד במושב הנהג וסובל מחבלות בגפיים חולץ על ידי לוחמי האש,  ששברו את השמשה הקדמית וחילצו אותו דרכה,  כשהוא בהכרה מלאה. עדכון בהמשך.  

חובש רפואת חירום במד"א מוטי כהן סיפר: "כשהגעתי למקום הייתה המולה רבה, האוטובוס שהיה בשולים נטע על צידו ונשען על עצים. הילדים שיצאו עצמאית מהאוטובוס התהלכו במקום כשהם בהכרה מלאה ובוכים. מיד ביצענו סריקה ראשונית על מנת לוודא שבתוך האוטובוס לא נלכדו ילדים נוספים ועברנו בין כל הילדים שהיו נסערים על לבדוק אותם, מספר ילדים שנחבלו קלות במהלך התאונה וסבלו משיפשופים ומכות יבשות פונו באמבולנסים של מד"א לבית החולים רמב"ם בחיפה. נהג האוטובוס שנלכד בכיסא הנהג חולץ ע"י כוחות הכיבוי כשהוא סובל מחבלות בגפיים ופונה גם כן לבי"ח."
סך הכל פונו לרמב"ם 12 פצועים, בהם נהג האוטובוס כבן 65 במצב בינוני עם חבלות בגפיים ו- 11 ילדים במצב קל בהכרה מלאה שסובלים מחבלות קלות ושיפשופים.

לוחמי האש מציינים כי התאונה נגמרה בנס,  כשתוצאותיה יכלו להיות חמורים יותר.

צילומים:  דוברטת מד"א,  כיבוי חוף ורמב"ם

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות