חיסול בעכו: גבר כבן 40 נורה למוות בזמן שישב במסעדה ברחוב העצמאות. סריקות אחר המחסלים

גבר כבן 40 ששהה במסעדה ברחוב העצמאות בעיר עכו,  נורה מטווח קצר לפני זמן קצר. כוחות מד"א ואיחוד הצלה שהוזעקו למקום החלו לבצע בו פעולות החייאה ולהיאבק על חייו. בזמן שהוא מובהל באמבולנס לבית החולים,  נקבע מותו לאחר שפעולות ההחייאה כשלו. שירה אמסלם,  חובשת באיחוד הצלה שהשתתפה בפעולות ההחייאה,  סיפרה: "ביצענו בו פעולות החייאה ולאחר מכן בדרך לבית החולים נמסר לנו כי נקבע מותו עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל". כוחות משטרה גדולים ואנשי מז"פ הגיעו לזירה. עתה נערכות סריקות נרחבות אחר המחסלים שהגיעו כנראה על גבי רכב ממונע וירו בקורבן לעיני אזרחים במקום. הרקע למעשה לא ידוע עדיין.

כוחות משטרה גדולים ואנשי מז"פ הגיעו לזירה. עתה נערכות סריקות נרחבות אחר המחסלים שהגיעו כנראה על גבי רכב ממונע וירו בקורבן לעיני אזרחים במקום.

הרקע למעשה לא ידוע עדיין.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות