דרמה בעיריית נשר אמש- בעל של עובדת עירייה תקף באלימות ואיים על ראש העיר והמנכ”ל. המשטרה הוזעקה למקום

אתמול בערב נרשם אירוע חריג בעיריית נשר. בשעות הערב נשמעו צעקות רמות שעולות מלשכתו וחדרו של מנכ"ל העירייה, צחי שומרוני. ראש העיר, רועי לוי, ששהה באותה עת בלשכתו מיהר לחדרו של שומרוני לברר מה קורה שם. ואז הוא גילה שבעלה ובנה של אחת מעובדות העירייה תוקף וצורח ומאיים על המנכ"ל, לוי מספר ל"ניוזים צפון": "ניסיתי להרגיע את האיש ולנסות לברר מה קרה. ואז הוא החל לתקוף אותי וצעק לעברי: 'מי אתה בכלל?', הוא והבן תקפו אותי ואת מנכ"ל העירייה". לוי לא איבד עשתונות והזעיק למקום את המשטרה. השוטרים הגיעו ועצרו את האיש כשהיום הוא יובא לדיון בבקשה להארכת מעצרו. המקרה נרשם בעקבות הליך בו ראש העיר והמנכ"ל בודקים את הליך עבודתם של עובדי עירייה. לפי גורמים המעורים בפרטים - אותה עובדת עירייה שבעלה תקף את ראש העיר, הועסקה ונלקחה לעירייה בזמנו של ראש העיר היוצא אבי בינמו. בינמו, לפי המידע, אישר לעובדת לעבוד 70 אחוז משרה מבחינת שעות העבודה וזאת בזמן שהיא קיבלה משכורת על 100 אחוז משרה. בבדיקה עלה העניין הזה, היא זומנה לשיחה והובהר לה שאם היא מקבלת 100 אחוז משכורת אז עליה לעבוד גם 100 אחוז משרה. הדבר עורר את זעמם של בני המשפחה של העובדת, והגיע לכדי אלימות אמש. לוי אמר הבוקר ל"ניוזים צפון": "אנחנו נוהגים לפי מנהל תקין. מה שהיה בימי בינמו לא יכול להימשך היום. עובד שמקבל משכורת מלאה, צריך לעבוד משרה מלאה ולתת שירות לתושבים. אין פה הנחות ופבוריטיזם"  

ראש העיר, רועי לוי, הוציא אמש הצהרה בעמוד שלו וכך אמר: “בעת עוד יום עבודה בעירייה, לתוך הלילה. הגיעו שני תושבי העיר איימו על מנכ”ל העירייה ועלי וכן תקפו אותי (אני בסדר ולא נפצעתי) . מסתבר שלמרות שמהיום הראשון שלי בתפקיד הכרזתי על אפס סבלנות למעשי עבריינות, יש אנשים שעדיין חושבים שנמשיך לנהוג בהפקרות בכספי הציבור ושהם יכולים לנהל את העיר ואת ראש העיר כפי שהתרגלו לעשות”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות