20-16 ביוני: שבוע הספר העברי בקרית אתא

אירועי שבוע הספר העברי בקרית אתא יפתחו במהלך חודש יוני לקהל הרחב ויתקיימו בין התאריכים 20-16 ביוני בין השעות 21:00-17:00 ברחבת הספרייה העירונית. במהלך אירועי שבוע הספר יוצעו דוכנים של מאות סופרים, אלפי כותרים ועשרות הוצאות ספרים, לצד מגוון פעילויות המותאמות לכל המשפחה. אירועי שבוע הספר יערכו 5 ימים ברציפות ויהיו פתוחים לקהל הרחב.

השנה, הפעילויות בשבוע הספר מותאמות למגוון גילאים: הילדים ייהנו משלל הצגות לילדים, חידונים, שירה בציבור וסדנאות יצירה מהספרים. בנוסף יתקיימו שלל הרצאות , הופעות, מפגש סופר עם רוני סומק, סדנאות כתיבה , תערוכת ציורים, יריד ספרים ועוד מון הפתעות.

מהספרייה העירונית בקרית אתא נמסר: "אירועי שבוע הספר בספרייה העירונית בקרית אתא מאופיינים במגוון רב של פעילויות תרבות, אשר מתאימים לכל רובדי האוכלוסייה, לכל גיל ולכל טעם. הצלחתם של אירועי שבוע הספר בשנים קודמות, מעידה כי תושבי העיר מעריכים יצירה ישראלית אמיתית".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות