רופא שיניים מאזור חיפה היה נתון למסכת סחיטה אלימה בת שנים מצד תושב ק. ביאליק. הסחיטה הגיעה לסכום של כ-700 אלף שקל

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד ארנון בהרב עולה כי בסביבות שנת 2004 הציע רופא השיניים למיכאל גולדשטיין תושב קריית ביאליק בן 59, שיפנה אליו מטופלים ובתמורה יקבל חצי מרווחי המרפאה. הנאשם הסכים להסדר ובמשך מספר שנים המתלונן שילם לנאשם חצי מרווחי המרפאה, בנוסף, המתלונן שילם מנוי קו טלפון נייד שהיה בשימושו של הנאשם.
בתחילת שנת 2009, הודיע רופא השיניים לנאשם שהוא מפסיק את ההסדר ואת תשלום מנוי קו הטלפון. מאותה עת הנאשם לא הפנה לקוחות אל המתלונן.
בתגובה לדבריו, איים הנאשם על המתלונן בפגיעה שלא כדין בגופו או בגופו של אדם אחר, ברכושו ובפרנסתו, באומרו שהמתלונן חייב לשלם לו בכל יום ה-15 לחודש סך של 6,000 שקל וכן להמשיך לשלם את מנוי קו הטלפון.

בשל האיומים, שילם רופא השיניים לנאשם במשך שנים, סכום המוערך במאות אלפי שקלים ושילם את מנוי קו הטלפון בסכום המוערך באלפי שקלים.
אחרי שנים אזר אומץ רופא השיניים והגיש תלונה נגד מיכאל גולדשטיין. התיק נחקר ע”י ימ”ר חוף – משטרת ישראל.
הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם על לתום ההליכים המשפטיים נגדו

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות