ירידה של 66.6% במספר הנפגעים בתאונות הדרכים בנשר בחודשים האחרונים

בנשר נרשמה במהלך החודשים ינואר-אפריל השנה, ירידה ניכרת במספר הנפגעים בתאונות דרכים של 66.6%. כך עולה מנתונים שהציגה השבוע מפקדת השיטור העירוני בנשר פקד רויטל בשושה לראש העירייה רועי לוי, במהלך ישיבת ועדת האכיפה העירונית. מנתונים נוספים שהציגה נציגת המשטרה עולה כי גם מספר התאונות פחת ונרשמה ירידה של 33.3% במספר התאונות בעיר.

פקד בשושה אמרה כי גם תחושת הביטחון האישי בעיר גדלה, וזאת לנוכח נתוני המשטרה המעידים על ירידה ניכרת בהיקף עבירות הפע"ר (פשיעה עירונית). מספר ההתפרצויות לעסק בעיר נשר פחת בארבעת החודשים הראשונים של 2019 בשיעור ניכר של 89%, מספר ההתפרצויות לדירה קטן ב-44% וגם במספר ההתפרצויות לרכב נרשמה ירידה של 33%.

פקד בשושה ציינה לחיוב את שיתוף הפעולה בין משטרת זבולון, השיטור העירוני, המוקד והפיקוח של עיריית נשר והרשות למאבק באלימות בסמים ואלכוהול.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות