מילה של שובר? עיריית חיפה הכריזה על חזרת שבוע הספר לחיפה אחרי 10 שנים. הבעיה: התמונות שהעלה עוזר ראש העיר מוכיחות אחרת

בימים האחרונים ראש עיריית חיפה והעירייה עצמה טורחים לפרסם בכל מקום, כי לאחר עשור שלם בו לא היה שבוע הספר בחיפה - השנה שבוע הספר חוזר. ראש העיר עינת קליש רותם אף טרחה וצילמה עם אנשי לשכתה קליפ פרודיה, שכעבור יום מפרסומו העירייה וקליש רותם העלימו מהרשת לאחר שבקליפ היה לעג למזכירת הלשכה - עם מבטא רוסי, על כך שבגלל העברית שלה היא לא מצליחה להבין מייל פשוט. הסרטון עורר ביקורת נוקבת וזעם בקרב יוצאי רוסיה בעיר, ולא רק הם. והסרטון המושקע מכספי הציבור נעלם כלא היה. אלא שמסתבר שלא רק הסרטון הוא הדבר המביך בהכרזה והפרסום הגדול של עיריית חיפה וקליש רותם על השבת שבוע הספר לעיר - פרסומים ותמונות של עוזר ראש העיר, ניר שובר (שמככב גם בסרטון שהוסר) משנת 2017, מספר פרסומים ותמונות שהעלה הוא עצמו מוכיחות כי גם אז היה שבוע הספר. לא רק שהיה אז שבוע הספר- שובר הרבה להעלות תמונות בהם הוא מודה לראש העיר עצמו יונה יהב, לראש מחלקת התרבות אורי בלום ז"ל ולכל אנשי העירייה והרוח בחיפה שתקצבו ואפשרו את שבוע הספר- כשהוא מכריז "שבוע הספר חוזר לחיפה!". שובר אף המשיך והעלה תמונות שלו עם אנשי רוח וספר בחיפה כשהם מתכננים את שבוע הספר שמתקיים בעיר.  

עכשיו נשאלת השאלה- האם שובר חטא לאמת אז ב-2017, כשטען כי הוא בין היוזמים לכך שראש העיר יונה יהב מחזיר את שבוע הספר, או שהוא חוטא לאמת עכשיו כשהוא ועיריית חיפה טוענים לחזרת שבוע הספר כעבור 10 שנים תמימות?

מישהו אמר “מילה של שובר” ולא קיבל?

 

בתמונות: ניר שובר ב-2017 מודה ליונה יהב ולעירייה ויושב עם אנשי שבוע הספר. היה או לא היה?

צילומים: פייסבוק ניר שובר

 

  האם שובר היה דובר אמת אז או היום, או שהאמת עוברת במקום אחר? מילה של דובר? צילום: פייסבוק
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות