בשל דליפת הגז: הוחלט על המשך סגירת הכבישים בסביבת צומת “הום סנטר”. אלו הכבישים החלופיים לנהגים הבוקר

  בעקבות דליפת הגז בצינור בין דור כימיקלים ובז"ן שהתגלה אתמול בבוקר והביא לסגירת הכבישים באזור צומת ה"הום סנטר" בקריית חיים,  הוחלט כי גם הבוקר הצומת תהיה סגורה לתנועה. לפני זמן קצר,  הסתיימה הערכת מצב נוספת בראשות מפקד תחנת משטרת זבולון, בשת"פ כלל גורמי המקצוע, בהם כבוי אש רשות מקומית ועוד. בתום הערכת המצב, הוחלט על המשך חסימת הצומת לכל הכיוונים בשלב זה, כדי להבטיח את שלום הציבור. בשל ההשלכות התעבורתיות של חסימת הצומת, שוטרי התנועה נפרסו החל משעות בוקר המוקדמות לאורך הצירים ומזרימים את התנועה לצירים חלופיים, לפיכך יש לתכנן את מסלול הנסיעה בהתאם לחסימות וההמלצות הבאות:

מזרח: חסימה ברחוב חלוצי התעשיה (“מתחם טן”). ניתן לנוע ברחוב האצטדיון דרך רחוב הרצל גרישפן.מערב: חסימה ברחוב חלוצי התעשיה – יוליוס סימון.צפון: חסימת רחוב האצטדיון סמוך לתחנת דלק פז. ניתן לנוע אל מתחם “הום סנטר” דרך מתחם “קשת טעמים”.דרום: צומת יגאל ידין – נחום ארמן.הערכת מצב נוספת תתקיים בשעה 12:00 בצהריים. עדכונים נוספים יועברו בהתאם.

בתמונה הצירים הירוקים בהם ניתן לנו.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות