חשד לרצח בחיפה: תושב העיר התהלך ברחוב הירדן ועליו דם. בדירה באזור נמצאה גופת גבר שנרצח. כוחות משטרה גדולים באזור

  במוקד 100 התקבל לפני מספר דקות דיווח בדבר אדם חשוד שהולך ברחוב הירדן בחיפה כשעל גופו כתמי דם רבים. ניידות משטרה סרקו את המקום עד לאיתור החשוד ולאחר תחקור הגיעו אל דירה סמוכה ובה נמצא גבר כבן 40 ללא רוח חיים, כשעל גופו חשד לסימני אלימות. לזירה הגיעו פיקוד מרחב ותחנה וחוקרי הזיהוי הפלילי שאוספים ממצאים בשטח.

החשוד, תושב העיר בשנות החמישים לחייו נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה, כאשר זהות הקורבן עדיין לא ידועה.חוקרי התחנה ומז”פ ממשיכים באיסוף ראיות מהדירה וסביבתה.

חובש בכיר סאלח בדרייה סיפר: “כשהגענו למקום חברנו למשטרה שנכנסו לדירה. הגבר היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם סימני אלימות בפלג גופו העליון. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו.”

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות