מחר בין השעות 13:00-9:00 יתרגלו גורמי חירום התרסקות מטוס בחיפה

משטרת ישראל בשת"פ רשות חירום לאומית, רש"ת, עירית חיפה וכלל גורמי החירום וההצלה, תערוך מחר (15.5.19) תרגיל "ניצוץ משמיים", המדמה אירוע רב נפגעים כתוצאה מהתרסקות מטוס, לצד תרגול תרחישי ייחוס רב זירתיים נוספים, בהם שריפה, דליפת חומ"ס וכיו' וזאת לשם קידום המוכנות והכשירות המבצעית של כלל הגורמים למען בטחון הציבור. במהלך התרגיל, המשותף לכלל גופי החירום וההצלה הפועלים לצד המשטרה, ביניהם כב"ה, מד"א, אחוד הצלה, זק"א ופקע"ר, יתורגלו מהלכי הפיקוד והשליטה של משטרת ישראל, תוך הפעלת כוחות רבים לשמירה על הסדר הציבורי, הסדרי התנועה ושלום הציבור ובטחונו, וישלב הפעלת כוחות בזירות השונות ובתרחישים ייחודיים.

כאמור, התרגיל ייערך בין השעות 09:00 ועד 13:00 באזור שדה התעופה של חיפה (רחוב יוליוס סימון), במהלכו תורגש תנועה מוגברת של ניידות משטרה, מסוקי משטרה, רכבי חירום והצלה לאורך הצירים, כאשר ייתכנו קולות נפץ ועשן של אמצעים פירוטכניים. בנוסף, צפויים שינויים עיתיים בהסדרי התנועה לפרקי זמן קצרים, בהתאם למתווה התרגיל.

להדגיש, כי מדובר בתרגיל שהוא חלק מתכנית אימונים שנתית הפועלת בכלל מחוזות המשטרה על פי לוח זמנים וגרף אימונים סדור.

משטרת ישראל מבקשת מציבור הנהגים להישמע להנחיות השוטרים ואנו נעדכן בדבר צירי תנועה חסומים סמוך לשדה התעופה, והמלצות לתנועה בצירים חלופיים דרך אמצעי התקשורת, מערך הדיגיטל של משטרת ישראל וכן ניתן להתעדכן באמצעות מוקד המידע הארצי של המשטרה, שמספרו 110.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות