הזרוע הצבאית של הג’יהאד מאיימים: “נרחיב את הירי לעבר בתי הזיקוק בחיפה, נמל התעופה בן גוריון ונמל אשדוד”

ההסלמה בגבול הרצועה ומעבר לכך- בכל אזור הדרום ממשיכה. רק לפני כשעה נפצעה באורח קשה אישה כבת 80 מפגיעת רסיסים בקריית גת. בשעה האחרונה עיריית אשדוד פינתה את הרוחצים מחופי אשדוד, בעקבות התעצמות ירי הרקטות לעבר ישובי הדרום ואף לכיוון ישוב השפלה. לפני כשעה, הזרועה הצבאית של הג'יהאד האיסלמי האחראים לירי הרקטות שיגרו סרטון ופרסום עם איום מפורש להרחיב את הירי לעבר יעדים מסוימים - בין היעדים שהם מונים בראש עומדים בתי הזיקוק בחיפה, נמל התעופה בן גוריון, נמל אשדוד ואף בתמונה שהם מפרסמים מופיע הכור הגרעיני בדימונה.  

בשעות אלו גם אנשי הזרוע הצבאית של הג’יהאד מדברים באופן מפורש כי בכוונתם לשבש את אירועי האירוויזיון, שכבר החלו עם הגעת כל המשלחות לחזרות השבוע וכן לשבש את אירועי יום העצמאות.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות