מראות החג חזרו לפארק רמת הנשיא בחיפה: שתן על המגלשות, אשפה בכל הפארק. מה העירייה עשתה עם פניית “ניוזים צפון”?

מאז ששכונת רמת הנשיא בחיפה החלה להתאכלס וליהנות מהפארקים המקומיים שהוקמו במסגרת השכונה, תושבי השכונה חווים חוויה שלא הייתה מוכרת לרבים מהם שהגיעו למקום משכונות שונות בחיפה ואף אחרים מחוץ לחיפה - עם הגעת החגים כמו פסח וסוכות, אוטובוסים שלמים מישובים שונים בארץ מגיעים ומביאים איתם "תיירים" ומבלים של משפחות עם ילדים שפשוט הופכים את הפארקים השכונתיים של רמת הנשיא לאתרי בילוי. זה כולל מנגלים, פיקניקים, וגם מלווה ברעש ובכמויות אשפה שפארק שכונתי לא רגיל אליו. פסח וחול המועד השנה היו ארוכים והתמשכו לאורך כל השבוע- התוצאה: כפי שניתן לראות בתמונות- הפארק התמלא באשפה שהפחים כבר לא יכלו להכי ולכן האשפה פוזרה בשבילי ומדשאות הפארק. על חלק מהמתקנים היו הפרשות אנושיות- כדון שתן (כפי שניתן לראות), ושוב חייהם של תושבי המקום הפכו לבלתי אפשריים במרחק של צעד מהבית שלהם.  

“ניוזים צפון” פנה לתגובת עיריית חיפה, והפעם העירייה הגיבה ואף לדבריה שלחה במיידי אנשי תברואה ועירייה לנקות ולטפל במפגעים בפארק רמת הנשיא: “את הגן ברמת הנשיא פוקדים מדי יום, במהלך ימי החג, אלפי משפחות. הגן מנוקה על ידי העירייה באופן יום-יומי. בעקבות הפנייה יצא למקום מפקח לבדיקה וטיפול בניקיון הגן”.

 

צילומים: פייסבוק

  השתן שנמצא על המגלשות במתקנים בגן ברמת הנשיא חיפה. צילום: פייסבוק
  האשפה שהפחים כבר לא הכילו ברמת הנשיא חיפה. צילום: פייסבוק
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות