בלעדי: שהירה שלבי, סגנית ראש עיריית חיפה כתבה פוסט מלגלג על חג הפסח. מה היה בו ולמה היא מחקה אותו?

שהירה שלבי מונתה לxגנית ראש עיריית חיפה, לאחר שחברה לסיעה במועצת העיר, ראג'א זעתרא עורר סערה גדולה והוחלט כפשרה למנות במקומות את חברת סיעתו שהירה שלבי לכאורה נחשבת יותר מתונה בסיעת חד"ש. אלא שכמו שזעתרא לא פעם כותב דברים הפוגעים בצה"ל ובמדינת ישראל ומעורר כעס רב, נראה שגם שלבי לא טומנת ידה בצלחת. אתמול שלבי העלתה פוסט מלגלג וציני על חג הפסח היהודי כשהיא כותבת (כפי שניתן לראות בצילום שאנו מביאים כאן) "חג חירות שמח" כשהיא משתפת פוסט ותמונה בה נראים פלסטינים דחוקים במה שנראה כמכלאות באחד מהמעברים מעזה.  

וכך כתוב בפוסט שהיא שיתפה: “היהודים יחגגו בעוד כמה ימים את חג הפסח והם מברכים ב’חג חירות ויום חופש שמח. מתי יגיע היום שלעם שלנו הפלסטיני תהיה חירות וישתחררו מהכיבוש שלהם השנוא”.

אלא ששלבי ככל הנראה קיבלה כמה וכמה תגובות שלא אהבו את הלגלוג והציניות שלה כלפי חג הפסח וכך היא מחקה והעלימה את הפוסט השנוי במחלוקת.

מישהו אמר קבלת וכבוד לאחר ודו-קיום בחיפה ולא קיבל?

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות