בלעדי: פרשת ההתעללות בגן בנווה שאנן חיפה – המצלמות תיעדו למעלה מעשר מקרים של התעללות בפעוטות. גורם בחקירה: “זה לא היה מקרי זה היה דפוס”

ההתעללות בפעוטות במעון בנווה ששאנן חיפה: המצלמות תיעו יותר מעשרה מקרים בהם שתי המטפלות נהגו באלימות כלפי פעוטות שונים. אב לילד: "איפה היו בעלי הגן שלא בחנו ולו פעם אחת את הצילומים ומה שמתרחש במעון?"

פרשת ההתעללויות בפעוטות במעון וגן הילדים בשכונת נווה שאנן בחיפה לא שוכחת. המעון בו טופלו הפעוטות נסגר לאחר שההורים הוציאו משם את כל הפעוטות, לאחר שנודע מקרה ההתעללות בפעוטה על ידי שתי המטפלות במקום. כזכור, שתי המטפלות הודו במעשה הספציפי הזה, אך טענו כי מדובר במקרה חד-פעמי. הן נעצרו פעמיים - בפעם השנייה לאחר שהתגלה עוד מקרה בו הטיחו על הרצפה פעוט אחר, ובכל הפעמים שוחררו למעצר בית. אלא שגורם המעורה בחקירה סיפר ל"ניוזים צפון" כי לא מדובר במקרים בודדים אלא בדפוס התעללות של ממש מידי השתיים.  החוקרים ישבו ובחנו את צילומי מצלמות האבטחה שהיו באותו מעון לפעוטות. מהצילומים עולה, בניגוד למה שטענו המטפלות, מספר מקרים שונים בזמנים שונים של התעללויות ואלימות כלפי פעוטות שונים במעון. לפי אותו גורם חקירה: "מדובר בלמעלה מעשרה מקרים שתועדו במצלמות. זה כבר לא מקרה אחד בודד, או התפרצות של פעם אחת, זה מקרים רבים".  

אב לילד בגן הילדים שעוד נותר פעיל סיפר: “אנחנו תבענו לדעת מבעלי הגן, איך קורה שהם לא ראו מה קורה במן אמת ואם לא בזמן אמת, איך קורה שהם לא ראו מצילומים. למה יש את המצלמות? אם הם לא שם, שיסתכלו. הרבה מהמקרים קרו כשהילדים התעוררו משינה. הן נתנו להם כאפות, הטיחו אותם על משטחי החתלה כאילו היו בובות סמרטוט.

שתי המטפלות שוהות עדיין במעצר בית ועדיין לא התקבלה החלטה לגבי הגשת כתב אישום נגדן.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close