עיריית חיפה ממשיכה לשים פס על שכונות הדר והעיר התחתית. עוד אירוע שהיה במקום בוטל

עיריית חיפה החליטה לשים פס על שכונת הדר. לאחר שביטלה בחודשים האחרונים כמה וכמה פרויקטים ופעילויות שהיו בשכונה והחיו אותה, והביאו לה מבקרים וצבע, העירייה ממשיכה לחסוך דווקא בשכונה שהביאה לעינת קליש רותם עצמה מצביעים רבים. הפעם- בלקוניות יבשה הודיעו בעירייה למארגני יריד הוינטאג' הצבעוני שנערך בהדר, שהוא לא יתקיים יותר. למה? לפי העירייה כי פתאום גילו שאין להם כסף. כשהעלות לאירוע הזה היא מינימלית. וכך מספרת זהבה אהרון ממארגנות יריד הוינטאג': "זוכרים את הקסם הזה? יריד הוינטאג שאני וקולגות יקרות יצרנו בעיר התחתית חיפה? אז עם הפיכת השלטון והרצון לצמצם בעלויות הצעתי לארח את הקסם הזה בשוק פשפשים חיפה. עד היום בבוקר זרמו איתי. ערכנו רישום מציגים והתחלנו בהפקה שהלכה ונתגבשה למשהו מבטיח וכייפי. עד היום בבוקר! אין כסף! היום בבוקר התחרטו שם במסדרונות השלטון. אין להם מספיק כסף והיריד בוטל.  איך אומר גידי גוב "ביקשתי צעקתי התחננתי". אין!

"אז בצער עמוק עד כדי שהוא בלתי ניתן להסבר אני מודיעה על ביטולו של יריד הוינטאג בשוק פשפשים חיפה. אנחנו סוחרי השוק מזמינים אתכם לבקר בשוק פשפשים חיפה בחול המועד פסח כמו גם ביתר ימות השנה. אבל יריד וינטאג' לצערנו לא נארח בחג הקרוב. נשוב ונפעל לטובת אירועי תרבות כיפיים ובעלי גוון צבעוני מגניב בסוכות הבא".
תודה רבה לקבוצת המציגים המופלאה שקיבלה את הביטול בגדלות נפש יוצאת דופן ובפירגון אינסופי".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות