תושבי שער עליה: “הביוב זורם אצלנו בכל מקום והעירייה מתייחסת אלינו כמו תושבים סוג ת'”

כך, כפי שנראה בתמונה, נראה הביוב הזורם בגן אופירה שבשכונת שער עלייה בחיפה. מדובר בגן שאליו מגיעים משפחות, ילדים ותושבים להעביר יום שבת או אחר צהריים אביבי. אלא שלפי התושבים הביוב שם זורם ופורץ כל כמה שבועות. כל פעם מחדש הם מיידעים את העירייה, אך למעשה שום דבר לא נעשה וזה חוזר חלילה. מעבר למפגע הריח, מדובר במפגע תברואתי במקום שאליו מגיעים ילדים קטנים שמערכת החיסון שלהם שברירית ורגישה מאוד.  

יעל, תושבת השכונה פנתה לעירייה ותהתה: “מתי זה יפסק ומתי העירייה תנקוט בצעדים בנידון?
האם צריך לחכות ל-”פינוי בינוי” בכדי לחיות כמו אנשים ולא כמו חיות?האם העירייה מזניחה תשתיות זה שנים היות ודין שער העלייה (שכונת מצוקה) לא כדין שכונות הכרמל היוקרתיות?
לצערי אין באפשרותי לעבור דירה, ביוב זה לא עינין של מה בכך גם כאשר הוא מתייבש. הגיע הזמן כי ראש העיר החדשה תיקח את התפקיד לידיים ותמלא את תפקידה. במקום שהתושבים יצטרכו לקחת את החוק לידיים ולתקן זאת במקום עיריית חיפה”.

מעיריית חיפה לא התקבלה עדיין תגובה.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות