לילה של תאונות בחיפה: נהג לכוד בגיבורים, התהפכות רכב בחורב ופגיעה ברכבים

ללוחמי האש מתחנ חיפה הייתה הרבה עבודה הלילה עם חילוץ נהג ברכב שהתנגש בצורה קשה ברחוב גיבורים על מסלול המטרונית ורכב אחר של נהגת שאיבש שליטה בחורב

הבוקר, בשעה 05:48, התקבלה קריאה בחדר המבצעים של תחנת הכבאות בחיפה על תאונת דרכים אשר התרחשה על נתיב המטרונית ברחוב הגיבורים בעיר, ובה היו מעורבים שני כלי רכב פרטיים.
שני צוותי כבאות בראשות להב איתן שטרית פעלו במקום לחילוצו של נוסע אחד הרכבים, גבר כבשנות השלושים לחייו אשר נלכד ברכבו מעצמת ההתנגשות והעבירו אותו להמשך קבלת טיפול רפואי.

בתאונה נוספת שהתרחשה הלילה, בין שישי לשבת, ברחוב חורב בחיפה, איבדה נהגת רכב פרטי את השליטה על רכבה, פגעה במספר רכבים חונים והתהפכה. למרבה המזל הנהגת לא נלכדה ברכבה כך שלצוות הכיבוי מתחנת מרכז הכרמל בראשות סגן טפסר פיני סיסו אשר הגיע למקום נותר רק לבצע ניתוקי אנרגיה, כדי למנוע את התלקחות הרכב.

 

צילומים: דוברות כיבוי חוף

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close