החל סימון כחול לבן בחניות בנשר. לתושבי נשר החניה תהיה חינם

עיריית נשר החלה היום בסימון חניות בתשלום וצביעתם בכחול-לבן במקומות מסוימים ברחבי העיר. החנייה לתושבי העיר נשר תהיה חינם. האכיפה והגבייה תחל רק במועד מאוחר יותר, וזאת עד להשלמת הליך תמרור מסודר. כזכור, בישיבה שהתקיימה ב־13 בפברואר אישרה מועצת העיר את המלצת ועדת התמרור לצביעת כחול-לבן במספר מקומות בעיר. יש לציין כי ההחלטה על מתן פטור מתשלום, חנייה בכחול-לבן, לתושבי נשר - היא בהתאם לחוק עזר לנשר (העמדת רכב וחנייתו), התשע"ח-2018.  

מ”מ ראש העירייה ויו”ר ועדת התחבורה העירונית, ישי איבגי, מסר: “תושבי העיר נשר נדרשים מעת לעת להגיע למרכז העיר כדוגמה, ושם הם נתקלים במצוקת חנייה עד כדי כך שאינם מוצאים חנייה. אנחנו מבקשים לפתור את הבעיה וכמו שמקובל בערים אחרות לגבות תשלום בגין חנייה במקומות בהם קיים עומס תחבורתי מתושבי חוץ. תושבי נשר יחנו חינם ויקבלו את השירות שמגיע להם. התחלנו הבוקר, בסימון חניות בכחול-לבן ועל מועד תחילת האכיפה והגבייה תצא הודעה מסודרת לאחר השלמת כל ההליכים הנדרשים”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות