כעבור חודש. שוב מטופל מכה ותוקף רופא בבית החולים בנהריה. טען שהרופאים לא ניגשו לטפל בו

הבוקר נרשם לפני זמן קצר עוד מקרה חמור של תקיפת צוות רפואי על ידי שהגיע למרכז הרפואי לגליל. האירוע נרשם בשעות הבוקר, כשאחד המטופלים שהגיע לבית החולים, גבר כבן 43 תושב ירכא, תקף רופא בכיר בחדר המיון. התוקף-מטופל התלונן על כך שאינו מקבל טיפול. לאחר מכן ניסה המטופל לתקוף רופא נוסף, במהלך ניסיון ההשתלטות עליו. צוות המאבטחים ושוטר המוצב דרך קבע במרכז הרפואי השתלטו על התוקף, שהועבר לחקירה בתחנת משטרת נהריה. הרופא המותקף, שמצבו קל מאוד, קיבל טיפול במיון.  

יצוין כי רק לפני כחודש וחצי הותקפו שלושה מאבטחים במרכז הרפואי על ידי שלושה צעירים תושבי האזור, שהתבשרו כי אחת מבנות משפחתם מתה במרכז הרפואי. המתפרעים הכו את המאבטחים, שנזקקו לטיפול רפואי. הרופא הבכיר שהותקף: “הגבר הגיע אלינו בצעקות ובקללות, תוך שהוא טוען כי אינו מבין למה הוא לא מקבל טיפול. כשניסיתי להסביר לו שעליו לגשת ל’מיון מהלכים’, הוא החל לפתע לתקוף אותי בראשי ובאיברים נוספים בגופי. למזלי, הפגיעה לא הייתה חמורה, אך מיותר לציין שהתחושה הייתה מפחידה ולא נעימה”.

מנהל המרכז הרפואי, ד”ר מסעד ברהום, אמר לפני זמן קצר: “יש לנו אפס סובלנות כלפי כל מי שנוהג באלימות נגד הצוות הרפואי. אנו נפעל בכל המישורים, גם במקרה הנוכחי וגם בהמשך, כדי למנוע ולעקור משורש את התופעה הזו. אין לנו ספק שהמשטרה תטפל ביד קשה בכל מקרה אלימות כלפי הצוות הרפואי”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות