אורח מכובד מגואטמלה בביאליק

לפני כחודש  חתם ראש העירייה, אלי דוקורסקי, על הסכם ידידות עם העיר צ'יסאק מגואטמלה, במסגרת ועידת שלטון מקומי לחדשנות עירונית. החתימה נעשתה במעמד השגריר מר מריון בוקרו. במהלך הועידה הזמין דוקורסקי את מר בוקרו לבקר בקרית ביאליק והשגריר נענה בשמחה.

השגריר הגיע בליווי הקונסולית הכללית הגברת אגיולאר לביקור והתקבל ע"י ראש העיר אלי דוקורסקי, משנה לראש העיר ויושבת ראש קשרי חוץ דר" רויטל סוירסקי ומנכ"ל העיריה ליאור טרגן.

האורחים ביקרו במרכז שירות לתושב החדש שהוקם לאחרונה, המוקד העירוני “הרואה” ובבית הספר רקפות בשכונת גבעת הרקפות בו התקבלו בשמחה רבה על ידי התלמידים.

דוקורסקי מסר: “כידוע גואטמלה היא המדינה השנייה, לאחר ארה”ב, שהעבירה את שגרירותה לירושלים. אני רואה חשיבות רבה בהידוק הקשרים עם מדינה ידידותית זו. לכן החלטתי להזמין את השגריר פלורס לבקר בקרית ביאליק בכדי להעמיק את הקשרים ביננו”.

בחודש מאי יתקיים קונצרט חגיגי של נגנים מגואטמלה עם הרכבים מוסיקאליים מקריית ביאליק.

בתמונה: שגריר גואטמלה בישראל, מריו בוקרו והקונסולית הכללית של שגרירות גואטמלה בישראל גיולאר בביקור בבית הראשונים בקריית ביאליק עם ראש העירייה, אלי דוקורסקי, משנה לראש העירייה, ד”ר רויטל סבירסקי ומנכ”ל העירייה ליאור טרגן

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close