בלעדי: כפי שהבטיח לתושבים, משה כחלון הצליח להביא להעברת הוסטל הפדופילים מטירת כרמל, לאחר שמשרד האוצר הגיע להסדר עם משר הרווחה

בזכות התערבותו של שר האוצר, משה כחלון, לאחר שנפגש עם ועד ההורים העירוני בטירת כרמל רק לפני כשלושה ימים, הוסטל הפדופילים בטירת כרמל שגרם לסערה גדולה, יועבר מהמקום בתקופה הקרובה. כל זאת בזכות סיכומים אליהם הגיע כחלון עם מנכ"ל משרד הרווחה, כך אנו חושפים לראשונה הערב ב"ניוזים צפון". במשך השבועות האחרונים הוסטל הפדופילים בטירת כרמל הפועל מתוך בית החולים לתשושי נפש גרם לסערה גדולה בכל העיר ובקרב התושבים. התושבים באו בטענות לראש העיר, אריה טל ולעירייה על כך שאפשרו את קיום המקום. טל טען כי העירייה לא ידעה מכך, אולם עד עכשיו העירייה לא הצליחה להביא לסגירתו של ההוסטל המאכסן בתוכו יותר מ-30 גברים פדופילים. התקיימו מספר רב של הפגנות, כמו כן התושבים הפגינו גם מחוץ לאיצטדיון סמי עופר ואף חסמו צירים, אך ללא הועיל. בשישי האחרון מאות תושבים קיימו שוב הפגנה סוערת. אלא שלפני שלושה ימים, ביום רביעי האחרון, שר האוצר משה כחלון נפגש עם ראשי ועד ההורים העירוני בטירת כרמל בראשות דניאל בן עשור, מאיר רן, לירון אגמי ואורית האלי. כחלון שמע על הבעיה שמסעירה את העיר טירת כרמל והבטיח לפעול בנושא. אלא שהתושבים לא שיערו שכחלון יפעל כל כך מהר ושגם בתוך קלחת הבחירות יקיים את הבטחתו.  

וכך קרה שכחלון עם יציאתו מהפגישה עם ועד ההורים והתושבים פנה במיידי למנכ”ל משרד הרווחה וביקש לשמוע ממנו מה צריך לקרות כדי שההוסטל המדובר יעבור מטירת כרמל. מנכ”ל משרד הרווחה הסביר כי מדובר בעלויות ותקציב שנדרש כדי להעתיק את המקום לאתר אחר שלא בטירת כרמל.

וכך שר האוצר, משה כחלון הודיע כי משרד האוצר יקצה לכך משאבים וקיבל התחייבות ממנכ”ל משרד הרווחה כי כבר מחר בבוקר- בראשון, משרד הרווחה יתחיל בהליך העתקת ההוסטל למקום אחר.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות