בזמן שתושבים רבים קיבלו דוחות אמש בגלל מצוקת חנייה ב”סמי עופר”, עובדי עירייה חנו על מדרכות ללא מפריע, בחסות פתק העירייה

אמש, במשחק נבחרת ישראל מול אוסטריה שהסתיים בצורה חלומית עבור אוהדי הכדורגל כחול-לבן, הסיפור הסתיים בצורה הרבה פחות חלומית עבור רבים שהגיעו עם רכבם לאיצטדיון ונאלצו לחנות במקומות אסורים בגלל מצוקת החנייה החריפה. הם יצאו ממשחק עם 6 שערים וקיבלו דו"ח בסך 500 שקל, כשפקחי עיריית חיפה "חגים" במקום כבר שעתיים לפני פתיחת המשחק. לכאורה, אפשר לקבל את הדוחות לחונים במקומות אסורים - למרות שכבר נאמר וכנתב רבות על מצוקת החנייה במשחקים כאלו ועל כך שהעירייה מנצלת זאת בכדי לעשות רווחים קלים.  

אלא מה שהכעיס רבים שיצאו החוצה הוא המראה שנצפה בתמונה. עובדי עירייה שונים החליטו שלשים פתק של העירייה על הרכב פוטר אותם מכל קנס ואכן כך היה. רכבים שונים של עובדי העירייה ועיריית חיפה חנו בלא מפריע על המדרכות ולא זכו לאף דוח. גם כאשר הם חסמו מדרכות להולכי רגל ולהורים עם עגלות תינוק, כפי שניתן לראות.

החוק שווה בפני כולם? כנראה שלא עבור פקחי עיריית חיפה.

מעיריית חיפה עדיין לא התקבלה תגובה בנושא.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות