אמיץ או טיפש? פרץ לתחנת המשטרה בעכו כדי לגנוב מהמתחם אופנוע שהוחרם ממנו יום קודם

יש מעשים שלא ברור אם הם גובלים יותר בחוסר מודעות ואומץ וחוצפה או בטיפשות. זה חל על צעיר בשנות העשרים לחייו מאזור הצפון שחשב שהוא יוכל להיכנס למתחם תחנת משטרת עכו, לא פחות ולא יותר, ולגנוב משם אופנוע ולצאת מזה בשלום.
שוטרי תחנת עכו עצרו אתמול בשעות הערב תושב הצפון, בעת שנצפה חותך את הגדר ההיקפית של תחנת המשטרה בעכו, נכנס לחניון האחורי ומנסה לגנוב דרך הפרצה בגדר אופנוע שנתפס כמוצג יום קודם. 
 

מדובר באופנוע שהוחרם על ידי המשטרה ונתפס כמוצג במסגרת פעילות מבצעית שנערכה בסוף השבוע באחד הכפרים בגזרת מחוז חוף. הצעיר שנתפס הוא בעליו של האופנוע. הוא ניסה לפרוץ לתחנה על ידי יצירת פרצה בגדר במטרה “להחזיר” לעצמו את האופנוע, על ידי גניבתו מהתחנה, אולם נחשף על חם במהלך ביצוע העבירה ונעצר מיד.
החשוד נעצר מיד לחקירה ויובא הבוקר לדיון בבית משפט השלום בעכו בבקשה להאריך את מעצרו .

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות