מיום ראשון בצהריים חוזרים עיצומי עובדי הרכבת. הקווים שיפגעו: חיפה-כרמיאל וראשונים-לוד

ועד עובדי הרכבת הודיע על עיצומים בתנועת הרכבות ביום ראשון הקרוב: החל מיום ראשון בשעה 14:00 תופסק תנועת הרכבות בקו ראשונים-לוד, ובקו כרמיאל חיפה

 
ועד עובדי רכבת ישראל הודיע אמש להנהלת החברה, כי לאור העובדה שההנהלה מנסה בכוחנות להוציא סידור עבודה מסוכן בטיחותית המסכן את הנהגים ואת ציבור הנוסעים,  הוחלט להפעיל את סכסוך העבודה בחטיבת נוסעים ולנקוט בעיצומים.  
במסגרת העיצומים, החל מיום א בשעה 14:00 לא יפעלו קווי הרכבת בקו ראשונים לוד ובקו כרמיאל חיפה. מתוך התחשבות בציבור החיילים הנוסעים ברכבת בשעות הבוקר, העיצומים יתחילו כאמור רק בשעות הצהריים. 
ועד העובדים מבקש להתריע כי: "ככל שסידור העבודה שהנהלת הרכבת מבקשת להוציא אל הפועל אכן יצא היום, יום חמישי, כמתוכנן, ומתוך דאגה לשלומם ולבטיחותם של הנוסעים, אנו ממליצים לציבור שלא לנסוע כלל בכל קווי הרכבת בכל רחבי הארץ".
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close