יונה יהב: “עובדי עירייה רצים לחבק אותי ובורחים מפחד שיראו אותם, כאילו הייתי מורשע מין”. ובלעדי: יהב הופך ליועץ בכיר לראשי עיריות קריית שמונה ובת-ים

תושבי חיפה החליטו שהם רוצים שינוי ודי להם מיונה יהב והחליפו אותו בעינת קליש רותם, שלפי סקרים שנעשו ופרסומים שונים - 80 אחוז מאלו שבחרו בה לראשות העיר מתחרטים על כך. אלא שאל חשש, יונה יהב לא נשאר רחוק מהעשיייה העירונית. אמנם לא בעיר הולדתו ומגוריו חיפה, אבל בהחלט בערים אחרות שלא פחות ולא יותר, ראשיה עיר עצמם שכרו את שירותיו כיועץ בכיר שלהם, והשבוע משרד הפנים אישר זאת ואף יממן את שכרו של יהב שיהפוך ליועץ בכיר לראשי עיריות בת-ים וקריית שמונה. שני ראשי עיר צעירים ומבטיחים שנבחרו  בקונצנזוס גדול והצליחו להיבחר בערים שהיו בשליטתפוליטיקאים ותיקים. מדובר בשתי ערים עם בור תקציבי גדול והתפקיד של יהב לייעץ ולעזור לראשי העיר לצאת מהגירעון התקציבי ולהצעיד את הערים קדימה עם תוכניות גדולות.  

כל זאת מגיע שבוע לאחר שכתבת חדשות תאגיד השידור “כאן” הגיעה עם יונה יהב לבניין עיריית חיפה וביקשה לצלם אותו בתוך הבניין. התוצאה: ראש מערך הדוברות, צחי טרנו, נשלח להודיע להם כי ראש העיר קליש רותם מסרבת בתוקף לאפשר ליהב להצטלם בתוך בניין העירייה.

יהב סיפר ל”ניוזים צפון” את שארע: “עמדנו מעבר לכביש מול העירייה וחיכינו שיתנו לנו להיכנס. לא מבין ממה קליש מפחדת לתת לי להיכנס לעירייה ולהצטלם שם? בעודי עומד שם, עשרות עובדי עירייה רצו אל מעבר לכביש לחבק ולנשק אותי, ורצו מהר משם- כדי שראשי העירייה לא יראו אותם. זה כאילו הייתי עבריין מין מורשע שאסור להיראות בחברתו ובטח שאסור לחבק אותו. היה עצוב לי על אותם עובדים שמתנהלים בחשש כזה”.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות