תושב קריית ביאליק נעצר על חם, לאחר שהתחזה לבחורה ברשת ובכך גנב מגברים את פרטי כרטיס האשראי שלהם

    ביום 26.2.19 התקבל במשטרת ישראל דיווח מנציג חברת אשראי, כי ישנו חשוד שמבצע רכישה אסורה בתחנת דלק בפ"ת, דרך אפליקצייה לרכישה בחנות נוחות כשהפרטים בכרטיס שייכים ללקוח תמים. שוטרים הגיעו במהירות למקום ותפסו על חם את החשוד, תושב קריית ביאליק בן 36, וברשותו נמצאו עשרות רבות של כרטיסי סים ורכוש רב החשוד כגנוב: קופסאות רבות של סיגריות ועוד.  

חקירה ראשונית של משטרת ישראל העלתה כי החשוד נהג להתחזות כ”בחורה” ברשתות חברתיות להיכרויות ולאחר שיצרו איתו קשר, ביקש שיפנקו אותו וירכשו עבורו סושי ואף נתן את מספר הטלפון של הסושייה…כשהקורבנות התקשרו למס’ הטלפון, הם התבקשו למסור את פרטי כרטיס האשראי שלהם. בהמשך, החשוד רכש בסכומים של אלפי שקלים בתחנות דלק שונות ותוך שימוש בפרטים שהזין לאפליקצייה.

החשוד נעצר ביום 26.2.19 ומעצרו הוארך ב-5 ימים נוספים ועד ליום 3.3.19. החקירה נמשכת.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות