האב שהוכה באכזריות בצומת כברי לעיני ילדיו, בגלל שלא נתן שיחתכו אותו בכביש מספר: "הכי כואב שאף אחד שעבר שם לא עצר לעזור"

רדיו צפון, חשף תקיפה קשה שעבר תושב כפר ורדים, אלי מזון שנסע בצומת כברי אתמול על ידי שני צעירים בשנות העשרים לחייהם. מזון הותקף בצורה אכזרית על ידי השניים, בעודו נוהג ברכבו יחד עם בת זוגו ושני ילדיהם. הסיבה לתקיפה האכזרית שהביאה לאשפוזו עם חבלות קשות- הוא לא נתן לשניים לחתוך אותו בכביש. היום השניים הובאו להארכת מעצרם לאחר שהמשטרה איתרה אותם כבר אמש ועצרה אותם. התקיפה התרחשה לאור יום בצומת כברי לאחר שמזון עמד ברמזור בצומת והשניים יצאו אליו לאחר שלא נתן להם לחתוך ולעקוף אותו. הם החלו להכות בו ללא רחמים שעוברים ושבים לא עוצרים כדי לעזור ולסייע למזון ורעייתו וילדיו שעמדו שם בוכים וצורחים וחסרי אונים. מזון סיפר לליאת רון ב"רדיו צפון" : "הייתה בריונות בכביש. מישהו ניסה להידחף ולא נתתי. כל הנסיעה הם התחילו לרדוף אחרינו, צפרו וזרקו עלינו חפצים. מבן עמי ועד לצומת כברי. אני מתחיל להיות מודאג. התקשרתי למשטרה וביקשתי לדווח ואז עם הגעה לצומת קיבלתי החלטה לנסוע שמאלה, למרות שהייתי צריך להמשיך ישר. כשהגענו לרמזור האדום הם עצרו מאחורינו. הם יצאו מהרכב והפליאו בי את מכותיהם. איבדתי את ההכרה בצורה קשה. מעבר למכות הכואבות שקיבלתי כאבה לי האדישות של האנשים במקום. לא ציפיתי שהם יתערבו אבל לפחות שיצלמו מה שקרה שם" מזון סובל משברים באף, בארובת העין וצפוי לעבור ניתוח ושיקום ארוך. מזון סיפר: "אני איבדתי שיווי משקל בעקבות המכות. אני צפוי לעבור ניתוח לשיקום ארובות העין ומחליפים את החלקים שנשברו ואני צפוי להיות מאושפז כחודש ימים".  

מזון סיפר לליאת רון ב"רדיו צפון" : "הייתה בריונות בכביש. מישהו ניסה להידחף ולא נתתי. כל הנסיעה הם התחילו לרדוף אחרינו, צפרו וזרקו עלינו חפצים. מבן עמי ועד לצומת כברי. אני מתחיל להיות מודאג. התקשרתי למשטרה וביקשתי לדווח ואז עם הגעה לצומת קיבלתי החלטה לנסוע שמאלה, למרות שהייתי צריך להמשיך ישר. כשהגענו לרמזור האדום הם עצרו מאחורינו. הם יצאו מהרכב והפליאו בי את מכותיהם. איבדתי את ההכרה בצורה קשה. מעבר למכות הכואבות שקיבלתי כאבה לי האדישות של האנשים במקום. לא ציפיתי שהם יתערבו אבל לפחות שיצלמו מה שקרה שם"

מזון סובל משברים באף, בארובת העין וצפוי לעבור ניתוח ושיקום ארוך. מזון סיפר: "אני איבדתי שיווי משקל בעקבות המכות. אני צפוי לעבור ניתוח לשיקום ארובות העין ומחליפים את החלקים שנשברו ואני צפוי להיות מאושפז כחודש ימים".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות