דואגים לבטיחות ולשיפור חזות העיר

עיריית נשר פועלת לשיפור הבטיחות בדרכים ולשיפור חזות העיר. בימים אלה מבוצעות עבודות להגברת הבטיחות בצומת הרחובות הלוטם-החצב והלוטם-סביון. במקביל קידמה העירייה שתילה של שדרת עצים חדשה לאורך דרך משה– אחד מצירי התנועה הראשיים בעיר.

מ"מ וסגן ראש העיר, והממונה על שיפור חזות העיר, ישי איבגי, מסר כי בימים אלה מבצעת העירייה, עבודות לשיפור הבטיחות בצומת הרחובות הלוטם-החצב ובצומת הרחובות הלוטם-סביון. העבודות מבוצעות בהתאם לתכנית שקידמה עיריית נשר באמצעות משרד מהנדס העיר, ושאושרה לביצוע ע"י משרד התחבורה והבטיחות בדרכים.

העבודות כוללות: גאומטריה ושיפור שדה הראייה של הצמתים למען בטיחות הנהגים והולכי הרגל, חידוש הסימונים על הכביש, הסדרת מעברי החצייה והוספת מעקות בטיחות.

בתוך כך, אגף שפ”ע מבצע בימים אלה שתילה של כ-170 עצים לאורך דרך משה. “השתילים הרעננים יהוו בעתיד שדרת עצים מפוארת”, אמר איבגי.

ראש עיריית נשר, רועי לוי, מסר: “אנחנו עובדים בשביל התושבים. נעבור רחוב רחוב ושכונה שכונה ונטפל בכל צומת וצומת שדורשת השקעה ומציאת פתרונות שיגבירו את הבטיחות וישפרו את התנועה למען הולכי הרגל והאוחזים בהגה. בד בבד אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח המרחב הציבורי ושיפור חזות העיר, ונוטעים עצים חדשים למען הדורות הבאים. אני מודה לעובדי עיריית נשר על ההשקעה בשיפור איכות החיים ועל הדאגה לבטיחות של התושבים”.

 

צילום: עיריית נשר

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close