נערים בני 15 שדדו ותקפו בסכין ילד בן 13 באמצע גן האם בחיפה. הסיבה: רצו לקחת ממנו את הנייד

בתום חקירה משטרתית מאומצת תוך הפעלת אמצעים טכנולוגים מתקדמים, הצליחו חוקרי תחנת חיפה לעצור שלושה נערים תושבי חיפה בחשד שתקפו לפני כשבוע נער בן 13 וגנבו ממנו את הטלפון הנייד שהיה ברשותו.
ראשיתה של החקירה בסוף שבוע שעבר, כאשר נער בן 13 דיווח למשטרה כי בהיותו בשעת ערב מאוחרת בגן האם בחיפה, נגשו אליו 3 נערים בני 15-17 תקפו אותו וחטפו מידיו באיומי סכין את הטלפון הסלולארי שלו ונמלטו מהמקום.

בתוך כך, חוקרי תחנת חיפה עצרו תחילה במסגרת החקירה, 2 תושבי חיפה אשר הודו כי רכשו את הטלפון הגנוב מאדם אחר ובהמשך כאמור נעצר החשוד השלישי.
מעצרם של כלל החשודים הוארך מעת לעת והבוקר הגישה נגדם פרקליטות מחוז חיפה בבית משפט המחוזי בחיפה כתב אישום חמור בגין העבירות האמורות ובקשה לעוצרם עד תום ההליכים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות