מחיר השביתה. הורי תלמידים בעירוני ה’ בחיפה נקראו להגיע היום ולנקות את השירותים בביה”ס, ע”י ועד ההורים. וזה לא הכל..

הורי תלמידים בבית הספר עירוני ה' בחיפה נדהמו לקבל הבוקר הודעה מוועד הורי בית הספר, המאיצה בהם להגיע במיידי לבית הספר ולנקות, לא פחות ולא יותר, את השירותים. בהודעה נכתב כך: "היי לכולם. אנחנו מתארגנים להתנדבות הורית לניקיון השירותים והסניטציה של הילדים. לא ניתן בשלב זה להביא קבלן חיצוני ונגד כך השובתים ינהגו באלימות, מה שלא נחוץ כרגע. לילדים אסור להיחשף לחומרים מסוכנים לפי הוראות מנכ"ל". מעבר לכך בהודעה מרחיקים לכת וכותבים כי נשקלה הגשת בג"צ אפילו, אך זה יקח הרבה זמן ולכן: "אני אנסח מכתב פניה חמור לעירייה, יו"ר הוועד של עיריית חיפה, משרד החינוך. מי שיכול לעזור לי באיתור הגורמים הרלוונטיים יבורך".  

הורים שפנו “לניוזים צפון” אמרו כך: “מדהים שחושבים שעובדי העירייה מבית הספר ששובתים, ינהגו כלפי מישהו באלימות אם נביא חברה חיצונית. מדובר באנשים שאוהבים את הילדים שלנו, אנשים שהאלימות רחוקה מהם. לא יתכן שתהיה כאן הסתה נגד האנשים האלו”.

אמא אחרת תהתה: “אני לא מבינה מדוע הילדים לא יכולים לעזור בניקיון. מדובר בילדים שחלקם מעל גיל 18 ובצבא הם לא ינקו שירותים?”.

כאמור, אלו הם רק חלק מהתוצאה של השביתה בעיר חיפה של עובדי העירייה – שביתה שוועד העובדים הבטיח להחריף עוד יותר בימים הקרובים.

בינתיים לא נראה כי עינת קליש רותם מתכוונת להמשיך במו”מ עם העובדים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות