עינת קליש רותם סרבה לקבל סיכום בין הוועד לנציגיה. התוצאה: גם היום שביתה בעירייה ואין גני ילדים

אתמול נערכה פגישה ארוכה בין אנשיה של עינת קליש רותם בעירייה בהם חנה לוי (האחראית על משברים), נחשון צוק, רות בונה והיועץ המשפטי ומולם ישבו אנשי הוועד והיועצים המשפטיים שלהם. לפי גורמים המעורים בנושא, הפגישה דווקא הסתיימה עם רשימת הבנות בהם גם העיקרון לפיו הנהלת העירייה לא תוכל לשנות את מעמד העובדים מבלי לפתוח עם הוועד במו"מ על כך. אלא שכשהסיכומים הגיעו לשולחנה של קליש רותם, היא סרבה לקבל אותם.    

באותו הרגע שלח ועד עובדי עיריית חיפה הודעה לעובדיו, אמש, על המשך השביתה ואף החרפתה. וכך נכתב בהודעה: “עובד/ת יקר/ה היום ניסינו להגיע להבנות עם הנהלת העירייה אך לצערנו הדבר לא צלח. ראש העיר לא מצאה את הזמן לשבת איתנו. לפיכך ארגון העובדים מתכנס בשעה זו על מנת להחליט על המשך צעדיו. מחר בשעה שש בבוקר נשלח הודעה על ההחלטה. אנו מאחלים לילה טוב ורגוע”.

ואכן, היום ימשיכו לא להתקיים לימודים בגני הילדים – מלבד אלו של החינוך המיוחד. בתי הספר ילמדו כרגיל וכמו כן תערך הבחינה לבגרות בהיסטוריה.

עתה נותר לראות כמה זמן תימשך השביתה, כשגורמים בוועד מבטיחים להחריף אותה עוד יותר.

הצהרונים בגני הילדים  והמועדוניות בבתי הספר היסודיים יפעלו כרגיל.
להוציא המועדוניות הבאות המופעלות עי עובדי עירייה בבתי הספר היסודיים:
שלווה
דרור
יבניאלי
חופית
גורדון
ליאו בק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות