עיריית קריית ביאליק מנגישה את בית העלמין בצור שלום

בית העלמין בצור שלום הוא בית עלמין ותיק המתפרש על שטחים גדולים. לעיתים בכדי להגיע לחלקות כבר מרוחקות נאלצים קרובי משפחה הבאים להתאבל על קברם שליקיריהם לעבור מרחק רב.

מעכשיו יוכלו באי בית העלמין הזקוקים לעזרה להשתמש בשירות החדש. עובדי בית העלמין יסיעו את התושבים באמצעות  הקולנועית או ישתמשו בכיסא גלגלים שיעמדו לרשותם. ראש העירייה, אלי דוקורסקי, מסר: "רבים מתושבי העיר הם אזרחים ותיקים שהליכה בשבילי בית העלמין קשה להם . אמצעי עזר שרכשנו עבורם יסייעו להנגיש את בית העלמין לתושבים הזקוקים לכך. נמשיך להנגיש את השירותים בעיר בכל התחומים".

בשורה נוספת לבאי בית העלמין: העירייה הכשירה מגרש חניה מול בית העלמין בעל 138 מקומות חניה בכדי להקל על מצוקת חניה במקום. כמו כן, הנחה דוקורסקי את מחלקת הפיקוח בעירייה להציב תמרור האוסר את יציאת רכבים כבדים לכיוון רחובות התל וחוגלה. פקחי עיריית קריית ביאליק יקיימו אכיפה מוגברת במקום.

בתמונה: אמצעי הנגשה בבית העלמין צור שלום

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות