דוגמא אישית: רועי לוי, ראש עיריית נשר יצטרף היום לצעדת המחאה שתתקיים היום נגד המשך פעילות בז"ן, ביום המודעות לסרטן. לוי: "קורא לכולם להצטרף"

הארגונים הירוקים וארגוני איכות הסביבה כמו "מגמה ירוקה" החליטו להוציא הפגנת מחאה היום - ביום המודעות הבינלאומי למחלת הסרטן. הקריאה היא לצאת לרחובות ולדרוש להפסיק את ההפקרה של תושבי עוטף בזן. ראש העיר היחיד מהאזור הנוגע לבז"ן שיצטרף לצעדה ואף קרא מעל דף הפייסבוק הפרטי שלו לתושביו להגיע ולהצטרף לצועדים, הוא ראש עיריית נשר, רועי לוי. לוי, מרגע כניסתו לתפקיד החל במלחמה נגד המפעלים המזהמים. רק לפני כשבוע ימים הוציא מכתב חריף למנכ"ל המשרד להגנת הסביבה ובו הוא מביע התנגדות חריפה ואף יותר מכך למתן הרחבה לרמות הפליטה של המפעלים המזהמים שביקשו זאת.
 
 

לוי קרא בדף הפייסבוק שלו: "ארגוני הסביבה באזור מארגנים צעדת מחאה בשעה 18:00התכנסות ברחבת הכניסה של לב המפרץ (יס פלאנט) ונצעד יחד לאורך ציר ההסתדרות צפונה ונתכנס ברחבת סוכנות פיאט בקצה רחוב המוסכים מול בז"ן. אני אהיה שם.

יחד נגיד למפעלים שיתחילו להבין שהשתנו כללי המשחק ואנחנו לא ניתן להם לזהם את האוויר.
זה לא למעננו, זה למען הילדים שלנו!".

 

כאמור הצעדה תצא היום מרחבת הכניסה ללב המפרץ בשעה 18.00. המארגנים קראו למשתתפים להגיע מצוידים בפנסים, מסיכות לפנים ושלטים.

לעומת לוי, מראש עיריית חיפה, עינת קליש רוצם לא נשמע קולה לגבי כוונתה אף היא להצטרף למחאה. לא ברורה עמדתה לגבי בז"ן.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות