הלם בקרב תושבים בחיפה. העירייה העלתה פוסט מסית נגד העובדים: “החל שלב האלימות. הם חיים בשנות השבעים”. תושבים תוקפים את העירייה: “תתביישו לכם, זו התנהלות של עירייה? התחלקתם על השכל”

הבוקר התעוררו תושבים בחיפה ובהם עובדי העירייה לפוסט המתנוסס בדף הפייסבוק של עיריית חיפה - פוסט בעל ניחוח מסית ותוקפני כנגד עובדי העירייה. התגובות הקשות מצד תושבים, שאינם עובדים, הן קשות. כך נכתב בפוסט: "הוועד מכה שנית. כנראה שנגמר מבחינתם שלב המו"מ, והחל שלב האלימות. או שהם עדיין חיים בשנות השבעים, והם חושבים שמו"מ אלים הוא הפתרון. אתם יודעים מה הם רוצים? גם אנחנו לא.
לידיעתכם - מחר יהיו עיצומים בגני טרום-טרום חובה (גילאי 3) בהם עובדות שתי סייעות, והם יפתחו בשעה 10:00. גני החינוך המיוחד יפעלו כסדרם". \כאמור, תגובות קשות של תושבים לפוסט המסית. בועז כותב: "התחלקתם על השכל? עירייה זה מוסד ממלכתי שמייצג את כולם. לא מוציא פוסטים של שנאה נגד העובדים שלו עצמו. אלו עובדים שנותנים שירות לכולנו. תתביישו". תושב אחר, אלישע תוקף: "בושה לנהל שיח מעל לראשי העובדים/ות בפייסבוק. אתם רשות מקומית, לא טוקבקיסטים בגרוש". איתי מוסיף: "העירייה לא יודעת מה העובדים רוצים? הנה רעיון: שבו ודברו איתם. איכשהו להכפיש ככה את עובדי העירייה נראה הרבה יותר אלים מאשר שעובדים יממשו את זכות השביתה שלהם. בושה".  

ואלדד מדבר על ההתנהלות הטראמפיסטית של שלטון קליש: “מה לעזאזל זאת מלחמת היח”צנות הזאת על דף הרשמי של עירייה בישראל? זה נראה רע ממש ללא קשר למהות העימות. לא לעניין, לא ממלכתי, ולא חכם. לא רוצים את פוליטיקת הטוויטר של טראמפ הזאת על גבי מוסד רשמי של המדינה. לשבת מהר עם הועד, לדבר ולהגיע להסכמות”.

ומיטל בפנייה נוקבת לראש העיר: “ראש העיר היקרה! אנא ממך,למרות תקופת נסיון זו בה את לומדת את תפקידך, זו לא סיבה לבחור בסטנדרט נמוך כל כך של יחס לעובדייך ,לעובדינו! אלה המנקים אחרינו ומחנכות את ילדנו הרכים! מה שלא תהיה הדינמיקה, אנו תושבי העיר לא צריכים לקרוא בפייסבוק דברים כה מזלזלים בעובדי העירייה. אנו משלמים את המחיר הכבד של חוסר היכולת שלך לכבד ( לא בהכרח לקבל או להסכים) אותם ואת הטענות שלהם. איך נלך מחר לעבודה דרך הזבל ברחוב ובשעה כה מאוחרת שיום העבודה כבר כמעט יתבטל?? בבקשה תקחי אחריות!!”.

כאמור הרוב המוחלט של התושבים מותח ביקורת קשה על הפוסט המסית שפרסמה העירייה על גבי דף הפייסבוק שלה עצמה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות