צפו: בעקבות “סרטון החולדות” הגיעו פקחי משרד הבריאות הבוקר לדומינו’ס במרכז הכרמל והזדעזעו ממה שראו

https://youtu.be/HbLu3Uxd0do
ביום שישי האחרון בכל הרשת החברתית ואתרי החדשות התפרסם סרטון שגרם לזעזוע ותחושת בחילה בקרב רבים וטובים - בסרטון נראו מבעד לויטרינה בדומינו'ס פיצה במרכז הכרמל חיפה, חולדות רבות מתרוצצות על מגשי הפיצה במקום. רשת דומינו'ס פיצה אישרה את הסרטון וציינה כי המקום סגור בזמן האחרון בשל בעיות שונות שמטופלות. אלא שהזעזוע והתגובות הקשות ברשת הביאו הבוקר את פקחי משרד הבריאות להגיע לסניף ולערוך ביקורת. במהלך הביקורת - למרות שהסניף סגור ולא פועל בשבוע האחרון - התגלו כשלים חמורים בתחזוקת המקום. בין היתר התגלו פתחים שונים מהביוב, מהם ככל הנראה נכנסות החולדות הרבות למקום. פקחי משרד הבריאות הורו למנהלי הסניף שלא לשוב ולפתוח את המקום בינתיים וזימנו לשימוע את בעל המקום.  

 

מ”דומינו’ס פיצה” נמסר בתגובה: ״ההחלטה על סגירת אחד הסניפים הצפוניים של הרשת בו צולם הסרטון התקבלה על ידי הנהלת הרשת עוד קודם לצילום הסרטון וזאת מתוך אחריות כלפי לקוחות הרשת. ההחלטה על סגירת הסניף התקבלה לאחר שעבודות פיתוח שביצעה עיריית חיפה באיזור הביאו לעליית מזיקים רבים מתחת לפני השטח. רשת דומינוס רואה באיכות וניקיון סניפיה חשיבות עצומה, והסניפים כולם עוברים ביקורות תברואה שבועיות בנוסף על ביקורות תברואה של חברות בקרה חיצוניות. התמונות שנראות בסרטון אינן נעימות לצפייה, גם לא לנו, אך אנו שבים ומדגישים כי התמונות צולמו לאחר שקיבלנו החלטה עצמאית על סגירת הסניף. אנו מכבדים את עבודת משרד הבריאות ונעבוד עמם בשיתוף פעולה. אנו מוצאים לנכון לציין כי מערכת הביוב אשר תמונותיה הופצו היום לא נמצאת בתוך הסניף ואינה חלק מהסניף. הסניף המדובר סגור ובשלב זה אין כוונה לפתוח אותו מחדש. רשת דומינוס רואה בלקוחותיה את הנכס הגדול ביותר שלה, ואף שהסניף המדובר לא היה פעיל ולא סיפק הזמנות ללקוחות בעת צילום התמונות – בכוונתנו לבצע הפקת לקחים משמעותית כתוצאה מהאירוע״.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות