צפו בתיעוד: מזעזע- 2 עובדות בהוסטל לחוסים בנהריה חשודות בהתעללות ושבירת ידה של חוסה במקום

https://youtu.be/j_6_Jqk0ViQ
בתחנת המשטרה בנהריה נפתחה אתמול בבוקר חקירה, שעניינה חשד להתעללות בחוסה כבת 50 בהוסטל בעיר באופן בו נזקקה לטיפול רפואי לאחר שידה נשברה.
בתוך כך, חקירת הממצאים בתיק לרבות ניתוח חומרי תיעוד הנמצאים בידי המשטרה, הביאו לזיהוי שתי עובדות,  תושבות נהריה וכפר מאכר, בשנות הארבעים לחייהן, החשודות בתקיפת החוסה.
השתיים אותרו בשעות הצהריים אתמול, ועוכבו תחילה לחקירה בתחנת המשטרה, כאשר בהתאם לחומרת העבירות, צרכי החקירה וממצאיה נעצרו.
השוטרים הצליחו לשים את ידיהם על צילומי מצלמות האבטחה באחד מהאולמות במקום, בו נראות שתי העובדות מטלטלות את הכיסא עליו יושבת החוסה ומכות אותה ומפילות אותה מהכורסא עליה היא ישבה ארצה.

אמש, התקיים דיון בבית משפט השלום בקריות בבקשה להאריך את מעצרן של השתיים.
בתום הדיון, קבע בית המשפט את הארכת מעצרן עד יום שישי (1.2.19) ולבקשת בא כוחן נאסר פרסום זהותן.
במשטרה מציינים: אנו רואים בחומרה חשד לפגיעה בחסרי ישע שאין בכוחם להתגונן מפני תקיפות והתעללות ולפיכך מבקשים מהציבור לגלות ערנות ורגישות לנושא וככל שעולה חשד של פגיעה ביקירכם , לדווח בהתאם”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות