השתלמויות למנהלות הצהרונים בקרית אתא

רשת המתנ"סים בקרית אתא מפעילה תוכנית ייחודית למנהלות הצהרונים בעיר. במסגרת התוכנית כ־30 מנהלות צהרונים משתתפות בתוכנית העשרה לימודית אשר נבנתה במיוחד עבורן. ההשתלמות מיועדת להעצמת מנהלות הצהרונים ולהעשרת עבודתן והעמקתה בקרב הילדים. במסגרת סדרת ההשתלמויות מקבלות מנהלות הצהרונים ידע מקצועי ומקיף בתחומים רבים: כישורי חיים, פסיכולוגיה, תקשורת, פדגוגיה, יצירה ועוד תוך הבאת דוגמאות מהשטח ומקרים שמעסיקים ומלווים את מנהלי הצהרונים מדי יום ביומו.

במקביל מינתה רשת המתנסים 3 מנהלות אשכול צהרונים אשר יפקחו באופן שוטף על עבודתן של מנהלות והצהרון והסייעות במטרה לייעל את עבודתן ולטפל באופן מיידי בבעיות העולות בשטח.

מאגף הצהרונים ברשת המתנ”סים בקרית אתא נמסר: “אנו רואים בהכשרה ובהתמקצעות צוות מנהלות הצהרונים חשיבות רבה לצד התפתחותן והעצמתן שנשות מקצוע מובילות בתחומן. ההכשרה מאפשרת הזדמנות למפגש עמיתים לימודי המאפשר לשכלל כל הזמן את ארגז הכלים הניהולי של הצוות”.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות