צפו בתיעוד: המארב שהכינו השוטרים לשלושה פורצים שניסו להיכנס לבית קשיש בנשר. נהגו לעקוב אחר קשישים בחיפה והאזור ולפרוץ לביתם

https://youtu.be/nVTmbgSAoQE
שלושה פורצים החליטו להתלבש על קשישים חסרי ישע בחיפה, נשר והקריות. הם עקבו אחר הקשישים ואז פרצו לבתיהם.  אלא שבפריצה האחרונה שביצעו לביתו של קשיש בנשר חיכתה להם הפתעה לא נעימה בדמות כמה שוטרים שחיכו בדיוק להם.
 בלשי המשטרה "פינו" בשבוע האחרון קשיש מביתו בנשר ובתאום עם בנו דאגו שישהה מחוץ לביתו, על מנת שיוכלו לעצור בשעת מעשה,  צמד פורצים המנסים לגנוב את רכושו.
מדובר בחקירה סמויה שניהלה היחידה המרכזית במחוז חוף בשבועות האחרונים, אשר הביאה לסיום מוצלח של מבצע מתוזמן באופן מיוחד, במסגרתו התחלפו בלשי המשטרה עם קשיש הגר בנשר, כך שבעת כניסת הפורצים לביתו, צפו בהם השוטרים ועצרו אותם "בשעת מעשה"- בעת צאתם מבית הקשיש עם הרכוש הגנוב.
ראשיתה של הפרשיה, כאשר חוקרי הימ"ר עקבו אחר שני תושבי חיפה, שעל פי החשד מאתרים קשישים,  לומדים את סדר יומם  ו"בשעת כושר" פורצים לבתיהם וגונבים את רכושם וכספם.

בתןך כך, בלשי המשטרה הבחינו כי שני החשודים  “התבייתו” לאחרונה על מטרה חדשה, בדמות קשיש כבן 80 הגר בנשר לבדו וסובל מאלצהיימר, אולם כדי לעוצרם עם ראיות של ממש, הוחלט במשטרה לבצע תרגיל חקירה סמוי,  הכולל כאמור הוצאת הקשיש מביתו בסיוע בנו, כך שהבית יישאר לכאורה ריק והפורצים ימהרו לממש את תוכניתם וניתן יהיה  לעוצרם “על חם”.
כאמור, שני החשודים נעצרו עם הרכוש הגנוב בעת שיצאו מבית הקשיש ומעצרם הוארך מעת לעת בבית משפט השלום חיפה, כאשר ביום שישי הגישה יחידת התביעות של מחוז חוף הצהרת תובע ובכוונת המשטרה להגיש נגדם כתב אישום בימים הקרובים, לצד בקשה למעצר עד תום הליכים, על מנת להרחיקם מהחברה אחר סורג ובריח ובכך לשמור של שלום הציבור, ביטחונו ורכושו.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות