מרחיבים את דרך בגין

עיריית קרית אתא החלה בביצוע עבודות תשתית נרחבות בכביש המחבר בין צומת גלעם לדרך בגין. העבודות המתבצעות בשיתוף משרד התחבורה כוללות את הרחבת הכביש לדרך דו נתיבית ודו מסלולית, התקנת תשתיות עיליות והטמנת תשתיות תת קרקעיות כולל קו ביוב מרכזי, התקנת עמודי תאורה חדשים ופיתוח נופי נרחב.

קטע דרך זה הוא בין הדרכים הבודדות בכניסה לעיר שנותרו ללא הרחבה ופיתוח ומהווה צוואר בקבוק היוצר עומס תנועה בין החיבור של כביש 79 לתוך קרית אתא. עבודות ההרחבה ישפרו את תנאי הכביש, יגבירו את הבטיחות ויאפשרו נסיעה מהירה ללא עומסי תנועה.

ראש עיריית קרית אתא יעקב פרץ מסר: “אנו ממשיכים לפעול לשיפור התשתיות והכבישים בעיר לבטיחות כלל התושבים. השקעה בתשתיות ופיתוח דרכי גישה, הופכים את קרית אתא לנוחה, בטוחה ונגישה מכל הכיוונים ויתרמו לעלייה משמעותית ברמת החיים של תושבי העיר”.

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    Back to top button
    נגישות