בלעדי- דוד עציוני במכתב חריף למפקד משטרת חיפה: “מנע את ההפגנה הערב בחיפה של מעודדי המחבלים והטרור”

סגן ראש עיריית חיפה, עו"ד דוד עציוני, כבר הרבה לפני קמפיין הבחירות שלו לראשות העיר, הצהיר מספר פעמים כי הוא יוצא נגד קיום הפגנות התמיכה של ערבים במסיתי טרור ונגד חיילי צה"ל והמדינה. עציוני מתח ביקורת קשה על יונה יהב שאפשר בזמנו לקיים בעיר הפגנות כאלו, נגד ישראל והצבא, להתקיים בחיפה ולהתסיס את העיר. עציוני התחייב שאם יבחר למועצת העיר, כפי שקרה, הוא יפעל בכל המרץ בכדי למנוע קיומן של הפגנות אלו. הבוקר מערכת "ניוזים צפון" פנתה לדוד עציוני, וסיפרה לו על ההפגנה ועל הגרפיטי לטובת האסירים הבטחוניים שמתרחש כבר בעיר.  

עציוני הוציא לפני זמן קצר מכתב חריף שמיען אותו למפקד משטרת חיפה, אמיר גולדשטיין, בו הוא קורא לו למנוע את קיומה של ההפגנה שמארגנת תנועת “אל חיראק” ובאה לתמוך במאבק האסירים הביטחוניים בבתי הסוהר”.

כך כותב עציוני: “מתוקף תפקידי כסגן ראש עיריית חיפה, אבקש למנוע את קיום ההפגנה. כידוע, אין מקום לתמוכי טרור ומעודדי מחבלים בעיר חיפה. אבקש לפעול באופן מיידי לביטול ההפגנה ולהעביר מסר ברור לתומכי הטרור. אני מבקש להתחשב ברגשות המשפחות השכולות שאיבדו את יקיריהם על ידי המחבלים, בהם ההפגנה באה לתמוך…”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות