הערב צפויה הפגנה סוערת בחיפה למען אסירים ביטחוניים. המשטרה חוקרת כתובות בכל העיר לטובת האסירים ו”מלחמת פלסטין”

תנועת "אל חיראק" שבעבר ארגנה הפגנות סוערות נגד פעולות צה"ל בעזה ובשטחים ובגנות חיילי צה"ל, מארגנת הערב שוב הפגנה בחיפה, בשמונה בערב במושבה הגרמנית, והפעם לטובת האסירים הבטחוניים, שחלקם עם דם על הידיים. הם קוראים לתת לאסירים הביטחוניים יותר תנאים והם עומדים לצד האסירים השובתים רעב. ההפגנה אמורה להיות סוערת הערב, לאחר שפעילים של הליכוד ואחרים בחיפה קראו לעמוד אל מול מפגיני "אל חיראק". בעבר, ציין סגן ראש העיר, דוד עציוני, כי הוא יצא נגד קיומן של הפגנות מסוג זה בחיפה. "ניוזים צפון" פנה להתייחסותו של עציוני, שהבטיח לבדוק את הנושא. בינתיים, כנראה כהכנה להפגנה הסוערת הערב, במקומות שונים בחיפה רוססו כתובות גרפיטי עם קריאות תמיכה באסירים הביטחוניים ומאבק "פלסטין" ומאבק עזה".    

המשטרה הודיעה לפני זמן קצר כי היא חוקרת חשד לריסוס כתובות קיר בחיפה הקוראות ל”שחרור פלסטין” ו-“עזה אמיצה”.
לפי דיווח המשטרה: הבוקר התקבל דיווח במוקד 100, בדבר כתובות קיר (“גרפיטי”) שרוססו ברחוב חטיב בחיפה בשפה הערבית, בזו הלשון: “חופש לאסירים”, “עזה אמיצה” ו- “מלחמת האחדות והכבוד”.
עם קבלת הדיווח, חוקרי זירה של הזיהוי הפלילי במחוז חוף הגיעו למקום על מנת לאסוף ממצאים, במסגרת חקירה שנפתחה בהתאם.
צילומים: דוברות המשטרה

 

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות