ועדת פרס החינוך הארצי של משרד החינוך בבית הספר גורדון

בית הספר "גורדון" נבחר לייצג את בתי הספר היסודיים של מחוז חיפה לפרס החינוך הארצי של מוסדות חינוך מצטיינים לשנת תשע"ט. בהמשך לזכייתו של בית הספר כבית הספר מצטיין מחוזי של משרד החינוך, הגיעה בשבוע שעבר וועדת הפרס על מנת להתרשם מהעשייה החינוכית, מהמודל הייחודי ומשלל הפעילויות המתקיימות במסגרת הבית ספרית. בית הספר הציג את התפיסה הפדגוגית החדשנית המופעלת בבית הספר הכוללת מודל ייחודי  של "חינוך ליצירתיות ובאמצעותה" ככלי לעידוד החשיבה היצירתית, לשיפור הציונים ולפיתוח ערכים של מצוינות בקרב התלמידים. ע"פ המודל הייחודי בית הספר מעניק מענה מיטבי לכל תלמיד ע"פ רמתו ותחומי העניין שלו במטרה למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בו.

צוות ועדת הפרס של משרד החינוך התרשם מאד מהתפיסה החינוכית פורצת הדרך במישורים ערכיים, פדגוגיים וקהילתיים במקביל להעצמת תלמידים וצוותי החינוך. חברי הוועדה ציינו כי הביקור היה מעורר השראה הכולל היבטים חדשניים שניתן ליישם כמודל לימודי בבתי ספר שונים ברחבי הארץ.

לדברי מנהל המחוז במשרד החינוך סער הראל: “פרס זה הוא אות כבוד לבית הספר המאופיין בהישגיות, חדשנות, יזמות ויצירתיות תוך שמירה על אקלים חינוכי מיטבי, כבוד הדדי ודרך ארץ”.

ליאורה בן ארי, מנהלת בית הספר גורדון ליאורה בן ארי הוסיפה: “המשפט ‘חינוך ליצירתיות ובאמצעותה’ הפך למוטו בבית ספרנו ומשקף את הרוח הפדגוגית של העשייה והחשיבה בבית הספר. המודל נותן אפשרות לחשוב מחוץ לקופסא ולהתחבר לנושא הנלמד ממקום אמיתי ובאופן זה להפוך את הלמידה למשמעותית יותר עבור התלמיד”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  אולי גם זה יעניין אותך
  Close
  Back to top button
  נגישות